گفتگو با خانم مهندس آبادیان مدیر شرکت دوشه آمل (هراز) و لارین لبن پارس (آلیما) – در حاشیه جشنواره علوم و صنایع غذایی (جایزه دکتر هدایت)

12,320
منتشر شده در 8 فوریه, 2018 توسط

شرکت فرآورده های لبنی دوشه آمل با برند های (هراز، سبو ،تی سا و.. )واقع در شهرک صنعتی آمل فعالیت های تولیدی خود را از مرداد ماه ۱۳۸۶ شروع کرده و در زمانی کوتاه به لطف خداوند و با داشتن مدیران و کارکنان با تجربه و نیز با بکارگیری تکنولوژی  های مدرن و نوین صنعت لبنیات توانست سهم قابل توجهی از تامین نیاز لبنیات در کشور را به خود اختصاص دهد.

شروع فعالیت این شرکت با اشتغال زایی  ۳۰ نفر بوده که با رشد چشمگیر خود ظرف کمتر از  ۱۰ سال توانست نیروی انسانی  مستقیم  مشغول به کار را به ۱۵۰۶ نفر برساند.بهبود مستمر کیفیت و سلامت محصولات در اولویت فعالیت های این شرکت بوده که با پیاده سازی سیستم CRM  از انتظارات و نیازهای واقعی مشتریان آگاهی پیدا کرده و با تولید محصولات فراسودمند اقدام به رفع این نیاز می نماید.

ااین شرکت با همت نیروی انسانی خلاق و با تجربه و با  بروزرسانی سیستم های سازمانی و تکنولوژی تولید و پیاده سازی استانداردهای بین المللی در عالی ترین شرایط نظیر ISO 22000 –ISO 14001-ISO 9001و ۵SSو از طریق شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان سعی در عرضه محصولات جدید و با کیفیت دارد و ضمن تامین بخشی از تقاضای داخلی کشور برای فرآورده های لبنی سالم اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهای دیگری هم نموده است وامید دارد روز به روز بر حجم صادرات خود بیفزاید.

کسب گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان ، برگزیده صنعت سبز کشور،صادر کننده نمونه در چند سال متوالی،حامی بنیاد کودک،حمایت همیشگی از ورزشکاران و هنر کشور تنها بخشی از مسئولیت های اجتماعی شرکت می باشد.

مجموعه برچسب

۱ دیدگاه

  • کاربر 6 سال پیش

    چه گزارشگر خوبی ‌ دارین، در حوزه های تخصصی تا حالا گزارشگری اینقدر توانا ندیده بودم

    پاسخ

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.