اهداف و معرفی شرکت مهیا پروتئین از زبان بهزاد درخور مدیر عامل مجموعه

14,342
منتشر شده در 12 نوامبر, 2017 توسط

بهزاد درخور متولد ۱۳۵۱ شهر تهران ، وی نسل سوم از خاندان درخور هستند که در این صنعت بیش از ۷۰ سال قدمت دارند .

ایشان کسب تجربه و کارآموزی در مکتب پدر و عموی بزرگوار خود را ، گرانبهاترین سرمایه لازم در موفقیتهای حاصل شده میدانند .

وی از سال ۷۲ همگام با حضور در بازار کار و کسب تجربه ، به تحقیقات بازار در خصوص این صنعت پرداختند . سال ۷۴ با شراکت یکی از دوستان کارخانه کوچکی را خریده و طی یک سال تجهیز و در سال ۱۳۷۶ با شروع تولید بصورت حرفه ای وارد عرصه صنعت غذا شدند . بعد از کسب تجربه اجرایی و به پشتوانه تجربیات خانوادگی شرکت مهیا پروتئین را در  خرداد ماه سال ۱۳۸۱ تاسیس کرده و در مهر ماه همان سال عرضه تولیدات خود به بازار مصرف را استارت می زنند .

بهزاد درخور لطف خداوند بزرگ و عنایت ائمه اطهار و حضرت زهرا (س)  با پشتوانه تجارب خانواده در این صنعت و پشتکار ، تلاش مستمر و کار شبانه روزی  را مهمترین عوامل در بدست آوردن رتبه دوم فروش کشوری ، تنها با ۶ ماه حضور در بازار مصرف در نخستین سال فعالیت خود  را  نقطه آغازی بر ادامه راه در این صنعت می دانند  .

ایشان نوآوری را از مهمترین اهداف کاری خود دانسته و  خط مشی را طوری تعریف کرده اند که بتوانند  استاندارد های روز را در مجموعه پیاده سازی کرده و بابت این موضوع سفرهای خارج از کشور را به کارخانه ها و شرکت های پیشرو صنایع غذایی و شرکت های مرتبط برای واردات تکنولوژی صنایع تبدیلی و بسته بندی به کشور را انجام داده اند و هم از لحاظ تنوع محصول و هم از لحاظ ماشین آلات این موفقیت را بدست آورده اند . از جمله نوآوری های ایشان در این شاخه از صنایع غذایی ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات پروتئینی بوده است که تعجب همگان را بر انگیخت .

مجموعه برچسب

۱ دیدگاه

  • 5 سال پیش

    اقا خیلی وبسایتتون عالیه

    پاسخ

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.