گفتگو با دکتر فرهاد سحرخیز مدیرعامل گروه سحرخیز / در حاشیه نمایشگاه شیرینی و شکلات ۱۳۹۶

4,227
منتشر شده در 18 سپتامبر, 2017 توسط

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات ایران در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۶، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه ­با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد­ و در آن آخرین دستاوردهای ­این صنعت در معرض دید عموم قرار گرفت.

محمد شریعتمداری در حاشیه افتتاح نمایشگاه شیرینی و شکلات با اشاره به توانمندی ایران برای بهره برداری از این صنعت گفت: تاکنون چهار هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در این حوزه صورت گرفته است.

وی صنعت شیرینی و شکلات را یکی از مهم ترین صنایع کشور اعلام کرد و گفت: در این صنعت بخشی از نیاز به صورت مواد اولیه وارد و سپس تبدیل به کالای تمام شده به دیگر کشورها صادر می شود.

گفتنی است؛ معرفی آخرین دستاوردهای داخلی و خارجی این صنعت، تبادل اطلاعات شرکت های داخلی و خارجی، جذب سرمایه گذاری، رونق تولید، توسعه صادرات، معرفی منابع انسانی، اشتغالزایی و تبلیغات و آگاهی بخشی به بازدیدکنندگان از مهم ترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و مواد اولیه بیسکویت، شیرینی و شکلات است.

به گفته مغازه ای دبیر انجمن بیسکویت، شیرینی و شکلات در این نمایشگاه  حدود ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی جدیدترین صنایع، دستگاه ها، تجهیزات، مواد اولیه و خدمات تولید شیرینی، شکلات و بیسکویت را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: این نمایشگاه در مساحتی بالغ بر چهل هزار متر مربع در دوازده سالن برگزار شد که به لحاظ متراژ حدود ۱۲۰۰ متر نسبت به سال گذشته رشد داشت.

مجموعه برچسب

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.